Menu

๐‘จ ๐’‘๐’‚๐’•๐’“๐’‚ ๐’›๐’Š ๐’…๐’† ๐’•๐’‚๐’ƒ๐’‚ฬ†๐’“๐’‚ฬ† …โ€ž๐‘ท๐’“๐’Š๐’†๐’•๐’†๐’๐’Š๐’Š ๐’‡๐’‚ฬ†๐’“๐’‚ฬ† ๐’‘๐’“๐’†๐’•๐’†๐’๐’•ฬฆ๐’Š๐’Šโ€” ๐‘๐‘’ ๐‘Ž๐‘š๐‘–๐‘›๐‘ก๐‘–๐‘š ๐‘๐‘ข ๐‘Ž๐‘๐‘Ÿ๐‘’๐‘๐‘–๐‘’๐‘Ÿ๐‘’ ๐‘‘๐‘’ ๐‘ ๐‘ก๐‘Ÿ๐‘Žฬ†๐‘™๐‘ข๐‘๐‘–๐‘กฬฆ๐‘–๐‘– ๐‘›๐‘œ๐‘ ฬฆ๐‘ก๐‘Ÿ๐‘– ๐‘๐‘Ÿ๐‘œ๐‘“๐‘’๐‘ ๐‘œ๐‘Ÿ๐‘–, ๐‘–ฬ‚๐‘›๐‘ ๐‘Žฬ† ๐‘๐‘ข ๐‘”๐‘Ÿ๐‘Ž๐‘ก๐‘–๐‘ก๐‘ข๐‘‘๐‘–๐‘›๐‘’ ๐‘‘๐‘’ ๐‘Ž๐‘๐‘’๐‘– ๐‘๐‘Ÿ๐‘œ๐‘“๐‘’๐‘ ๐‘œ๐‘Ÿ๐‘– ๐‘๐‘Ž๐‘Ÿ๐‘’ ๐‘Ž๐‘ข ๐‘Ž๐‘ก๐‘–๐‘›๐‘  ๐‘ ๐‘–๐‘š๐‘กฬฆ๐‘Žฬ†๐‘š๐‘–๐‘›๐‘ก๐‘’๐‘™๐‘’ ๐‘›๐‘œ๐‘Ž๐‘ ๐‘ก๐‘Ÿ๐‘’ ๐‘ข๐‘š๐‘Ž๐‘›๐‘’.” (๐ถ๐‘Ž๐‘Ÿ๐‘™ ๐บ๐‘ข๐‘ ๐‘ก๐‘Ž๐‘ฃ ๐ฝ๐‘ข๐‘›๐‘”)
Doamnele profesoare Aurora Ispas, Mirela Toderaศ™ ศ™i doamnele infirmiere Simona Ivanov, Vali Dinu ศ™i Carmen Drฤƒghiศ›a au fost alฤƒturi de copii la fiecare pas, i-au รฎncurajat ศ™i i-au susศ›inut รฎn desfฤƒศ™urarea activitฤƒศ›ilor. ๐‘ญ๐’†๐’๐’Š๐’„๐’Š๐’•๐’‚ฬ†๐’“๐’Š!
Tabฤƒra โ€ž๐‘ท๐’“๐’Š๐’†๐’•๐’†๐’๐’Š๐’Š ๐’‡๐’‚ฬ†๐’“๐’‚ฬ† ๐’‘๐’“๐’†๐’•๐’†๐’๐’•ฬฆ๐’Š๐’Šโ€
๐ท๐‘ข๐‘›๐‘Žฬ†๐‘ฃ๐‘Žฬ†๐‘กฬฆ๐‘ข ๐‘‘๐‘’ ๐ฝ๐‘œ๐‘  – ๐ด๐‘ ๐‘œ๐‘๐‘–๐‘Ž๐‘กฬฆ๐‘–๐‘Ž ๐‘…๐‘Ž๐‘ง๐‘Ž ๐‘†๐‘œ๐‘Ž๐‘Ÿ๐‘’๐‘™๐‘ข๐‘– ๐‘†๐‘ข๐‘›๐‘™๐‘–๐‘”โ„Ž๐‘ก

Asociaศ›ia Raza Soarelui Sunlight – De la oameni de suflet, pentru cei care chiar au nevoie