Menu

๐‘จ ๐’•๐’“๐’†๐’Š๐’‚ ๐’›๐’Š ๐’…๐’† ๐’•๐’‚๐’ƒ๐’‚ฬ†๐’“๐’‚ฬ† … โ€ž๐‘ท๐’“๐’Š๐’†๐’•๐’†๐’๐’Š๐’Š ๐’‡๐’‚ฬ†๐’“๐’‚ฬ† ๐’‘๐’“๐’†๐’•๐’†๐’๐’•ฬฆ๐’Š๐’Šโ€„๐‘ƒ๐‘Ÿ๐‘–๐‘’๐‘ก๐‘’๐‘›๐‘ข๐‘™ ๐‘Ž๐‘‘๐‘’๐‘ฃ๐‘Žฬ†๐‘Ÿ๐‘Ž๐‘ก ๐‘–๐‘ข๐‘๐‘’๐‘ ฬฆ๐‘ก๐‘’ ๐‘œ๐‘Ÿ๐‘–๐‘๐‘Žฬ‚๐‘›๐‘‘ ๐‘ ฬฆ๐‘– ๐‘–ฬ‚๐‘› ๐‘›๐‘’๐‘›๐‘œ๐‘Ÿ๐‘œ๐‘๐‘–๐‘Ÿ๐‘’ ๐‘Ž๐‘—๐‘ข๐‘›๐‘”๐‘’ ๐‘๐‘Ž ๐‘ข๐‘› ๐‘“๐‘Ÿ๐‘Ž๐‘ก๐‘’.”
Diana, Teodora, Alexia, Anastasia, Sofia, Ioana, Daniel ศ™i Dragoศ™, elevi ai Liceului de Arte „George Georgescu” Tulcea, sunt voluntarii care desfฤƒศ™oarฤƒ activitฤƒศ›ile cu elevii ศ˜colii Gimnaziale Speciale nr. 14, sub coordonarea doamnei profesoare Maria Lupu.
…Dana Dinu, Mariana Dinu, Trevor, Carol, Casey, vฤƒ mulศ›umim, thank you.
Tabฤƒra โ€ž๐‘ท๐’“๐’Š๐’†๐’•๐’†๐’๐’Š๐’Š ๐’‡๐’‚ฬ†๐’“๐’‚ฬ† ๐’‘๐’“๐’†๐’•๐’†๐’๐’•ฬฆ๐’Š๐’Šโ€
๐ท๐‘ข๐‘›๐‘Žฬ†๐‘ฃ๐‘Žฬ†๐‘กฬฆ๐‘ข ๐‘‘๐‘’ ๐ฝ๐‘œ๐‘  – ๐ด๐‘ ๐‘œ๐‘๐‘–๐‘Ž๐‘กฬฆ๐‘–๐‘Ž ๐‘…๐‘Ž๐‘ง๐‘Ž ๐‘†๐‘œ๐‘Ž๐‘Ÿ๐‘’๐‘™๐‘ข๐‘– ๐‘†๐‘ข๐‘›๐‘™๐‘–๐‘”โ„Ž๐‘ก