SERBAREA DE CRĂCIUN 2018

Crăciunul, sărbătoare atât de așteptată atât de copii, dar și de adulți, a fost celebrată cu mult entuziasm de elevii Școlii Gimnaziale Speciale Nr. 14 Tulcea, joi, 20 decembrie 2018.
Elevii participanți, sub coordonarea profesorilor organizatori, profesor Avram Adina, profesor Onciu Liliana, au prezentat un frumos program artistic, antrenant și vesel. Nu a lipsit nici Moș Crăciun, care a sosit încărcat cu daruri multe pentru copiii ce l-au primit cu brațele deschise. Publicul, format din părinții și tutorii legali ai elevilor, cadre didactice și elevi, au fost antrenați și au cântat împreună cu cei ce au performat.
Mulțumim doamnei director și cadrelor didactice ce au făcut posibilă prezența lui Moș Crăciun și a darurilor variate.

Profesor Avram Adina